Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

27 Eylül 1983 tarihinde küçük bir güney ili olan Kilis’te tipik bir terazi erkeği olarak dünyaya geldim. İlk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra daha ilkokul sıralarında karar verdiğim tıp macerama 2001 yılında Manisa Celal Bayar üniversitesinde başladım burada geçirdiğim 2 yılın sonunda hayatımın da şekillenceği Çukurova Üniversitesi’ne yatay geçiş yaptım.

Tıp fakültesini dereceyle bitirip hayatın gerçekleriyle yüzleşmek ve mecburi hizmetimi yapmak üzere Kilis Devlet Hastanesi Acil servisinde göreve başladım bu sırada tıpta uzmanlık sınavını kazanmıştım ve 3.ay sonunda kulak burun boğaza dair herşeyi öğrendiğim Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine başladım. Burada çok yoğun bir hasta tecrübesiyle ve tecrübeli hocalarımın da desteğiyle Kulak Burun Boğaz’a ait tüm ameliyatları başarıyla gerçekleştirerek 2013 yılında uzmanlık diplomamı almaya hak kazandım.

Ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde onlarca makalelerim yine ulusal ve uluslararası kongrelerde konuşmalarım oldu. Uzmanlık Eğitimi sırasında Avusturya’nın Graz şehrinde alanının önde gelen isimlerinden Prof.Dr. Gerhard Friedrich ve PD Dr.Markus Gugatschka ile birlikte çalışma imkanı buldum Bu klinikte özellikle ses hastalıkları ve burun estetiği konularına önem vererek onlarca ameliyata eşlik etme şansım oldu.

Van/Erciş devlet hastanesinde mecburi hizmetimi gerçekleştirdim bu zaman diliminde değişik tekniklerle yüzlerce burun estetiği yapma fırsatım oldu ve bu sayede bu konuda kendi tekniğimi şekillendirmeye başladım.

2014-2017 yılları arasında Özel Sur Hastanesinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak çalıştım ve bu 3 yıllık süreçte 1000’den fazla hastanın operasyonunu gerçekleştirdim. Özellikle piezo yani ultrasonik kemik kesicinin hayatıma girmesiyle artık burun estetiği benim için planda olmaya başladı. Sizin burnunuz benim hayatımın odak noktası oldu.

2017 Haziran ayından itibaren kendi muayenehanemde Burun Estetiği, Pediatrik KBB ve Yüz Estetik Uygulamaları alanında hizmet vermekteyim.

Kliniğimizin asistanı ve aynı zamanda sevgili Eşim Hülya ile mutlu bir evliliğim ve Oğuz Kerem adında bir oğlumuz var.

 

KLİNİĞİMİZDEN KARELER